HELISTA MEILE KOHE:
+372 5193 7657
0Item(s)
0 toode(t) Vaata ostukorvi

Ostukorvis pole tooteid.

Toode lisati edukalt teie ostukorvi.
Eelmine

Woodfix D3

Eelmine

Ehitusliim Detapren

Woodfix D3

Quick Overview

WoodFix PVA D3 – Niiskuskindel puiduliim. Nakkub suurepäraselt erinevate puitpindadega. Moodustab kiiresti niiskuskindla ja tugeva liimliite.

Kasutusala: Köögi-, vannitoa- ja aiamööbli, akna- ja ukseraamide ning dekoratiivelementide puitdetailide ühendamine. Puidu, paberi, kartongi, naha jms liimimiseks, kõvakaaneliste raamatute parandamiseks ning laminaat- ja laudparketi paigaldamiseks. .

Saadavus: Laos

3,78 €

Laokood: 100085
Tootja: Den Braven
Värvus: Valge
Maht ml:

Ühik: Plastik pudel

täpsemalt

WoodFix PVA D3 – Niiskuskindel puiduliim. Nakkub suurepäraselt erinevate puitpindadega. Moodustab kiiresti niiskuskindla ja tugeva liimliite.

Kasutusala: Köögi-, vannitoa- ja aiamööbli, akna- ja ukseraamide ning dekoratiivelementide puitdetailide ühendamine. Puidu, paberi, kartongi, naha jms liimimiseks, kõvakaaneliste raamatute parandamiseks ning laminaat- ja laudparketi paigaldamiseks.

Tehnilised andmed: Niiskuskindlus D3 vastavalt normile DIN EN 204/205. Materjali- ja kasutustemperatuur +15°C...+25°C. Kulu m² kohta 100-200 g.

Nakkuvus: Puit, betoon, tellis, metall ,kipsplaat.

Kasutamine: Liimitavad pinnad puhastada. Kanda rulli, pintsli või liimkammiga ühtlane kiht liimi ühele või mõlemale liimitavale pinnale. Tööaeg 6-10 min. Seejärel suruda liimitavad pinnad lõplikult kokku ning asetada surve alla. Survestamise aeg okaspuidul soovitavalt 20-30min, lehtpuidu puhul pikem.

Ladustamine: Ladustada suletud originaalpakendis kuivas kohas temperatuuril +5°C...+30°C. Vältida külmumist.

  1. Ole esimene arvustaja

Kirjuta arvustus