HELISTA MEILE KOHE:
+372 5193 7657
0Item(s)
0 toode(t) Vaata ostukorvi

Ostukorvis pole tooteid.

Toode lisati edukalt teie ostukorvi.
Eelmine

Bituumenmastiks Roofplast

Eelmine

Butylene-X

Bituumenmastiks Paraphalt Super Black

Quick Overview

Paraphalt Super Black - Bituumenhermeetik mille sisuks on bituumen ning SBS-elastomeerid. Nakkub peaaegu iga ehitusmaterjaliga k.a. niiskete pindadega ning isegi vee all. Moodustab sileda ning tiheda kihi, mis jääb elastne.

Saadavus: Laos

7,49 €

Laokood: 100044
Tootja: DL Chemicals
Värvus: Must
Maht ml:

Ühik: Padrun

täpsemalt

Paraphalt Super Black - Bituumenhermeetik mille sisuks on bituumen ning SBS-elastomeerid. Nakkub peaaegu iga ehitusmaterjaliga k.a. niiskete pindadega ning isegi vee all. Moodustab sileda ning tiheda kihi, mis jääb elastne.

Kasutusala: Liim katusetöödele – katuseplekile, isolatsioonile, plaatidele jm. Isolatsiooni plaadid peavad olema lahustiga ühilduvad vastasel korral polüstüreen plaadid kannatavad kahju. Veekindel hermeetik liitekohtadele, vuukidele, vihmaveerennidele, valgustitele, korstendele jpm. Hermeetik leketele, kiiretele (hädaabi) parandustele (isegi vihmaga!). Katkiste avade, aukude, katki rebitud/murenenud kohtade paranduseks lame-ja bituumenkatustel. Samuti äravooluga seotud töödeks katustel.
Ettevaatust! Lahus võib reageerida polüstüreen soojendusplaatidega.

Ettevalmistus ja Kasutusviis: Kanda otse puhtale pinnale, mis on nii rasva kui ka mustuse vaba. Kui kantakse märjale või niisketele pindadele, siis paiguta otsik pinna vastu ning alusta aeglaselt peale kandmist. Niiskete pindade korral eelnevalt testida.

Ladustamine: Võib ladustada kuni 12 kuud juhul kui on tegemist kuiva ning jaheda kohaga. Ladustamisel peab olema toode originaalpakendis.

  1. Ole esimene arvustaja

Kirjuta arvustus